Medikal Hizmet Ağı

Eurocross Türkiye medikal hizmet sağlayıcı ağı, Türkiye’nin en büyük hastanelerinden butik kliniklerine, kara ve hava ambulans sağlayıcılarından dializ merkezlerine, eczanelerden medikal ekipman sağlayıcılarına binin üzerinde iş ortağından oluşmakta, hastaların en yüksek kalitede tedaviden faydalanması ve müşterilerimizin en optimum fiyat/tedavi kalitesine ulaşmaları baza alınarak kapsamlı bir network ağı prosedürü ile yönetilmektedir.

Bütün hizmet sağlayıcılar, performans, lokasyon, fiyatlandırma politikası, iletişim, şeffaflık ve değişime hızlı ayak uydurabilme ozelliği gibi gelişmiş parametrelerden seçilmii ve sürekli kendini yenilemektedir.

Network’ün proaktif ve verimli yönetimi sayesinde, Eurocross, yönettiği her bir vakayı mukemmeliğe eriştirir ve bu esnada operasyonları Eurocross’un kendine has teknik, yaratıcı ve kontrollü-maliyetli iş modeli imzası ile gerçekleştirir.

Hizmet sağlayıcılarımız, düzenli olarak audit (teftiş) edilmekte ve tarafımızdan, Eurocross adı ile ortak anılan yüksek kalite standartlarına adaptasyon konusunda kendilerini sürekli geliştirmeye teşvik edilmektedirler.

Hizmet sağlayıcılarımız, bizi, net aksiyonlar alan, koopere, şeffaf ve iletişim kurması hem kolay hem de ödüllendirici bir ortak olarak görmektedir. Eurocross olarak, kaliteli hizmet talebimizde dürüst, açık ve karşılıklı diyalogu yücelten bir duruşumuz vardir. İs ortaklarımız, bizden ne beklediklerini ve bizim onlardan ne beklediğimizi net olarak bilirler. Bu şeffaf, yapıcı ve dostça yaklaşım, bu güne kadar yönettiğimiz 500.000 üzeri vakanın her birinde kendisini göstermiş ve bu vakaların başarıya ulaşmasında bizim en büyük kaynağımız olarak ortaya çıkmıştır.

Yol Yardımı Hizmet Ağı

Yol yardımı alanında, Eurocross, Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel hizmet ağlarından birini yönetmektedir. Hizmet ağı içerisinde, 4.000’in üzeri çekici, yol kenarı teknisyeni, tamirci, gümrük ofisi, yedek parça dağıtıcısı ve diğer çesitli sektörlerden iş ortagı bulunmaktadır.

Büyük şehirlerde yoğunlaşarak, Türkiye’nin en zorlu ve nüfusu az kırsal bölgelerini dahi kapsayan hizmet ağı, Eurocross’un sigorta, otomobil üretici markalar ve sadakat programı yöneticisi firmalara sunduğu verimli ve uygun maliyetli asistans hizmetinin sürekliliğini sağlarken, sürücülerin en zorlu şartlardan en hızlı ve konforlu şekilde ayrılmalarını sağlar.

Sürekli kendini geliştiren yol yardımı asistans hizmet ağımıza dahil olmak icin lütfen iletişim sayfamızdan bizimle bağlantıya geçiniz.