Biz Kimiz?

Türkiye’nin 1 numaralı asistans şirketine hoşgeldiniz !

Eurocross Türkiye, uluslararası bir medikal ve araç asistans şirketi olarak, Türkiye’de asistans sektörüne liderlik etmektedir.
Merkezi İstanbul’da bulunan Eurocross Türkiye, yerel ve uluslararası sigorta, asistans ve hasar yüklenici şirketlere gelişmiş asistans hizmetleri sunarak, yüksek verimli, sorumlu ve sürdürülebilir tasarruf çözümleri vadetmektedir.
Ana şirketimiz Eurocross Assistance, ulusal ve sınır-ötesi asistans çözümlerini 6 farklı ülkedeki ofisi ve dev global hizmet sağlayıcı ağı ile yönetmektedir.
Eurocross Türkiye ve Eurocross Assistance, Hollanda’nın en büyük sigorta kurumu olan ve kuruluşu 1811’e dayanan ACHMEA’ya aittir. Achmea brüt prim gelirleri itibari ile Avrupa’nın en büyük 20, hayat dışı brüt prim gelirleri itibari ile ise en büyük 10 sigorta şirketi arasındadır ve global Fortune 500 endeksinde yer almaktadır.
Eurocross, hizmetlerini, yüksek kaliteli hastaneler, klinikler, kara ambulans şirketleri, çekiciler, yol kenarı teknisyenleri ve 4.700’ü aşkın çeşitli kurumdan oluşan dev hizmet sağlayıcı ağının etkin yönetimi ile taçlandırır.
Eurocross, 14 yıllık derin asistans birikimi, yaratıcı operasyon manevraları, ünlü müşteri memnuniyeti politikaları ve yılda 75.000 vakalık bir dosya hacmi ile sadece Türkiye’nin değil, Dünya’nin en kapsamlı ve sofistike asistans pratiklerinden bir tanesini sürdürmektedir.
Daha fazlası için tıklayınız

Ne yapmaktayiz?

Yerel Asistans, Global vizyon…

Eurocross Türkiye, yerel ve uluslararası sigorta şirketleri, asistans şirketleri, çok uluslu şirketler, devletler ve diplomatik kurumlara, medikal ve yol yardımı alanlarında üstün kaliteli ve uygun maliyetli asistans çözümleri sağlayarak, bu kurumların sigortalı yada üye mensuplarına hızlı ve Avrupa standartlarında asistans hizmetleri sunar.
Gücünü şeffaf iş modelinden alan Eurocross, yüksek kaliteli hizmet anlayışının peşi sıra; komisyonculuk ve hizmet alış-satış fiyat farkı gibi maliyet artırıcı faktörlerin karşısında pozisyon alarak, gerek hizmet sağlayıcı indirim anlaşmaları, gerekse günlük vaka maliyet pazarlıkları ile vaka yönetim döngüsünde yaratılan tasarrufların %100’ünün müşterilerine dönmesini sağlamaktadır.

24/7 Alarm Merkezi

Bir Dünya Çözüm ile Buluşun!

Eurocross Türkiye 7/24 Alarm Merkezi, 14 yıllık asistans birikiminin ve yüksek teknolojik donanımının verdiği kuvvetle, Türkiye’nin her yerinde ve dünya’nın bir çok noktasında 4700’ü aşkın hastane, ambulans, SOS merkezleri, çekici şirketleri, yol kenarı teknisyenleri ve daha bir çok sektörden hizmet sağlayıcıları ile interaktif bağlantılı bir kordinasyon üssü görevi görmektedir.
Bu üste, 5 doktor ve 4 hemşireden oluşan medikal ekip, 20 yol yardım uzmanı ve vaka yöneticisi ile beraber toplamda 84 çalışan görev almakta ve Türkçe, İngilizce, Almanca ve Flemenkçe dillerinde hizmet verilmektedir.
achmea2